miedzyludzmi.pl

Szkoła dla rodziców

W 2018 roku Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Zjawiskom Patologii Społecznej "MIĘDZY LUDŹMI" otrzymało dotację ze środków Ministerstwa Zdrowia na realizację sesji programu "Szkoła dla rodziców" w Warszawie.

Projekt "Szkoła dla rodziców" porusza problematykę rozwiązywania problemów wychowawczych i rodzinnych. Przeznaczony jest dla osób borykających się z problemami rodzinnymi oraz wychowawczymi,  jak również dla osób samotnie wychowujących dzieci, rozwodzących się, rodziców rodzin patchworkowych oraz rodzin z problemami uzależnień.

Czytaj więcej...

Projekt OMEGA II

Projekt „OMEGA II” Zintegrowany program terapii dla osób używających szkodliwie i uzależnionych od konopi oraz ich rodzin i bliskich. jest kontynuacją świadczeń skierowanych do użytkowników przetworów konopi i ich bliskich, realizowanych przez Stowarzyszenie „MIĘDZY LUDŹMI” w 2017 roku.

Odbiorcy

Odbiorcy Projektu „OMEGA II” to osoby problemowo używające lub uzależnione od przetworów konopi. które ukończyły 16 rok życia.

Pacjenci mogą uczestniczyć w projekcie na każdym etapie zmiany, bez względu na określony terapeutyczny cel (ograniczenie używania, abstynencja).

Czytaj więcej...

Projekt OMEGA

Przygotowanie Projektu „OMEGA” Zintegrowanego programu terapii dla osób używających szkodliwie i uzależnionych od konopi oraz ich rodzin i bliskich związane jest z utrzymującym się na scenie narkotykowej trendem, gdzie niezmiennie od lat, przetwory konopi zajmują pierwszą pozycję na liście najczęściej konsumowanych nielegalnych substancji psychoaktywnych. Programy profilaktyczne i terapeutyczne tworzone w oparciu o dowody naukowe, stanowią odpowiedź na ten wysoki poziom spożycia marihuany i haszyszu.

Odbiorcy Projektu „OMEGA”

to osoby problemowo używające lub uzależnione od przetworów konopi. które ukończyły 16 rok życia. Pacjenci mogą uczestniczyć w projekcie na każdym etapie zmiany, bez względu na określony terapeutyczny cel (ograniczenie używania, abstynencja). W ramach działań realizowanych w projekcie z pomocy mogą skorzystać również rodziny i bliscy pacjentów.

Czytaj więcej...

Zapisz się na Intensywny Kurs Profilaktyczny

Intensywny Kurs Profilaktyczny dla użytkowników alkoholu, to krótkoterminowe, intensywne oddziaływanie, o charakterze edukacyjno – profilaktycznym.

Zgłoszenia i kwalifikacja od 14 listopada:

Natalia Magreta - Łupińska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 501 137 733

Odbiorcy:

Kurs skierowany jest do problemowych użytkowników alkoholu, którzy nie mają diagnozy uzależnienia, są mieszkańcami Warszawy i ukończyli 18 rok życia oraz do ich rodzin i bliskich.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

Twoja pomoc ma ogromne znaczenie dla:

  • dzieci z rodzin dysfunkcyjnych,
  • dzieci z autyzmem,
  • dzieci z niepełnosprawnością umysłową,
  • dzieci z niepełnosprawnością ruchową,
  • dzieci ze sprzężonymi niepełnosprawnościami

a także dorosłych

  • chorych, ubogich, wykluczonych ze społeczeństwa.

KRS: 0000224133

Przekaż 1% naszej organizacji

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Robiąc coś dla innych

 otrzymujemy bardzo wiele w zamian.


Chcemy dać naszym podopiecznym jak najwięcej normalności i poczucia, że są kochani.

Loading ...

Polityka RODO i plików cookie.