miedzyludzmi.pl

Każde dziecko marzy o fajnych wakacjach!

W najbliższe wakacje organizujemy warsztat socjoterapeutyczny dla naszych podopiecznych - dzieci i młodzieży z rodzin o mniejszych kompetencjach rodzicielskich, który odbędzie się w terminie 24 lipca - 3 sierpnia w Dobieszkowie k/Łodzi.

Podczas letnich warsztatów nasi podopieczni uczą się zdrowo i aktywnie spędzać czas wolny. Poprzez udział w zajęciach sportowych, plastycznych, teatralnych oraz w warsztatach z profilaktyki zdrowia poznają swoje mocne strony oraz uczą się zasad i norm społecznych. W procesie integracji z dziećmi z naturalnych rodzin, które także uczestniczą w warsztatach, mogą uczyć się prawidłowych zachowań społecznych.            

Koszt pobytu jednego dziecka na obozie to 2000 zł. Część kosztów pokryją nasi wspaniali sponsorzy (dziękujemy z całego serca!!), jednak brakuje nam funduszy jeszcze dla dwojga podopiecznych.

PROSIMY - POMÓŻ‼ Każda złotówka to szansa na kawałek normalnych wakacji!

 

Michał ma 10 lat. Jest bardzo inteligentnym i bystrym chłopcem. Ma jednak trudności w dostosowywaniu się do wymagań życia społecznego oraz w budowaniu relacji rówieśniczych. Dzięki udziałowi w wakacyjnych warsztatach uczy się przestrzegania zasad, nabywa umiejętności społeczne i nawiązuje pierwsze prawdziwe przyjaźnie. Brak dalszej pomocy specjalistycznej przyczyni się do wzrostu zagrożenia niedostosowaniem społecznym i zahamuje proces prawidłowej socjalizacji chłopca.

Julka ma 12 lat. Od kilku lat wychowuje się w rodzinie zastępczej. Wcześniejsze traumatyczne doświadczenia wczesnodziecięce oraz stan zdrowia dziewczynki spowodowały zakłócenia w procesie socjalizacji. Udział Julki w wyjazdowych formach socjoterapii stopniowo odbudowuje jej poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie w relacjach z drugim człowiekiem. Daje jej dużo radości w zdobywaniu nowych doświadczeń i umiejętności społecznych, rozwija ciekawość świata, co wpływa na coraz lepsze oceny w szkole. Brak dalszej i niezbędnej stymulacji rozwoju społecznego oraz poznawczego Julki odbierze jej szansę na godne i szczęśliwe życie.

POMOŻESZ? Numer naszego konta:  61 1020 1013 0000 0002 0132 6537

W tytule przelewu podaj "Dobieszków 22".

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Jeśli chcesz przeczytać sprawozdanie z ubiegłorocznych warsztatów, kliknij TUTAJ >>>

Twoja pomoc ma ogromne znaczenie dla:

  • dzieci z rodzin dysfunkcyjnych,
  • dzieci z autyzmem,
  • dzieci z niepełnosprawnością umysłową,
  • dzieci z niepełnosprawnością ruchową,
  • dzieci ze sprzężonymi niepełnosprawnościami

a także dorosłych

  • chorych, ubogich, wykluczonych ze społeczeństwa.

KRS: 0000224133

Przekaż 1% naszej organizacji

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Zjawiskom Patologii Społecznej MIĘDZY LUDŹMI

NIP 521-333-59-80
KRS 0000224133
00-792 Warszawa
ul. Olszewska 7/9/11

 

Bank: PKO BP S.A.
Nr konta: 61 1020 1013 0000 0002 0132 6537


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Robiąc coś dla innych

 otrzymujemy bardzo wiele w zamian.


Chcemy dać naszym podopiecznym jak najwięcej normalności i poczucia, że są kochani.

Loading ...